Shweta Sharda, 2023 Diva Evren Güzeli: Baş döndürücü performansının tüm fotoğraflarına göz atın

ilayda

Member
Haberler
/ fotoğraflar
/ yaşam tarzı
/ Shweta Sharda, 2023 Diva Evren Güzeli: Baş döndürücü performansının tüm fotoğraflarına göz atın

Güncelleme: 28 Ağustos 2023 09:09 IST

• Chandigarhlı Shweta Sharda dün gece Miss Diva Universe 2023 seçildi. Yıldızlarla dolu törenin taç anını yaşayın.

1 / 7

Fotoğrafları yeni ve geliştirilmiş bir düzende görüntüleyin

Shweta Sharda 22 yaşında ve Chandigarh’dan geliyor. Güzellik yarışmasının birincisi, bekar bir annenin kızıdır ve hayallerinin peşinden gitmek için 16 yaşında Mumbai’ye taşınmıştır. DID, Dance Deewane ve Dance+ gibi programlarda yer aldı. Aynı zamanda Jhalak Dikhlaja gösterisinde koreograf olarak görev yaptı. (instagram)

2 / 7

Shweta Sharda 22 yaşında ve Chandigarh'dan geliyor.  Güzellik yarışmasının birincisi, bekar bir annenin kızıdır ve hayallerinin peşinden gitmek için 16 yaşında Mumbai'ye taşınmıştır.  DID, Dance Deewane ve Dance+ gibi programlarda yer aldı.  Aynı zamanda Jhalak Dikhlaja gösterisinde koreograf olarak görev yaptı.  (instagram)

Shweta Sharda 22 yaşında ve Chandigarh’dan geliyor. Güzellik yarışmasının birincisi, bekar bir annenin kızıdır ve hayallerinin peşinden gitmek için 16 yaşında Mumbai’ye taşınmıştır. DID, Dance Deewane ve Dance+ gibi programlarda yer aldı. Aynı zamanda Jhalak Dikhlaja gösterisinde koreograf olarak görev yaptı. (instagram)

3 / 7

Bitirmek için Shweta, tasarımcı Nikita Mhaisalkar'ın kendisi için özel olarak tasarladığı altın ve patlıcan rengi bir elbise giydi.  Takımda ışıltılı pullu süslemeler, pelerin kolları, uyluk hizasında yırtmaç ve bedene oturan bir siluet bulunuyor.  Miss Diva Universe 2022 Divita Rai, etkinlikte Shweta'yı taçlandırdı.  (instagram)

Bitirmek için Shweta, tasarımcı Nikita Mhaisalkar’ın kendisi için özel olarak tasarladığı altın ve patlıcan rengi bir elbise giydi. Takımda ışıltılı pullu süslemeler, pelerin kolları, uyluk hizasında yırtmaç ve bedene oturan bir siluet bulunuyor. Miss Diva Universe 2022 Divita Rai, etkinlikte Shweta’yı taçlandırdı. (instagram)

4 / 7

Delhi'den Sonal Kukreja, Miss Diva Supranational 2023 unvanını kazandı. Sonal, ABD Pennsylvania Eyalet Üniversitesi'nde Pazarlama ve Halkla İlişkiler eğitimi aldı.  Aynı zamanda yenilikçi kripto finansal hizmetleri aracılığıyla Hindistan'ın finansal manzarasını yeniden tanımlayan bir girişim olan Unicas'ın da kurucusudur.  (instagram)

Delhi’den Sonal Kukreja, Miss Diva Supranational 2023 unvanını kazandı. Sonal, ABD Pennsylvania Eyalet Üniversitesi’nde Pazarlama ve Halkla İlişkiler eğitimi aldı. Aynı zamanda yenilikçi kripto finansal hizmetleri aracılığıyla Hindistan’ın finansal manzarasını yeniden tanımlayan bir girişim olan Unicas’ın da kurucusudur. (instagram)

5 / 7

Bir röportajda Sonam, kendisine ilham veren güzellik kraliçesini açıkladı. Bana gerçekten ilham veren güzellik kraliçesi Priyanka Chopra.  Küçük kasaba kızından uluslararası ikona dönüşme yolculuğu etkileyici.  Priyanka'nın tavizsiz güveni, amansız kararlılığı ve engelleri yıkma konusundaki kararlılığından derinden etkilendim. dedi.  (instagram)

Bir röportajda Sonam, kendisine ilham veren güzellik kraliçesini açıkladı. “Bana gerçekten ilham veren güzellik kraliçesi Priyanka Chopra. Küçük kasaba kızından uluslararası ikona dönüşme yolculuğu etkileyici. Priyanka’nın tavizsiz güveni, amansız kararlılığı ve engelleri yıkma konusundaki kararlılığından derinden etkilendim” dedi. (instagram)

6 / 7

Sonunda Trisha Shetty, Miss Diva 2023 yarışmasında ikinci sırayı aldı.Trisha, 22 yaşında, Karnataka'dan psikoloji mezunu, profesyonel model ve oyuncu.  Ayrıca Bharatnatyam, Kathak ve Oryantal Dans gibi dans formları konusunda da eğitim almıştır.  Akıl sağlığı eğitimi üzerinde çalışmak Trisha'nın kalbine yakın bir şey ve o, akıl sağlığı eğitimini erken yaşlardan itibaren okul müfredatına dahil etmek istiyor.  (instagram)

Sonunda Trisha Shetty, Miss Diva 2023 yarışmasında ikinci sırayı aldı.Trisha, 22 yaşında, Karnataka’dan psikoloji mezunu, profesyonel model ve oyuncu. Ayrıca Bharatnatyam, Kathak ve Oryantal Dans gibi dans formları konusunda da eğitim almıştır. Ruh sağlığı eğitimi Trisha’nın kalbine çok yakın ve o, ruh sağlığı eğitimini erken yaşlardan itibaren okul müfredatına dahil etmek istiyor. (instagram)

7 / 7

Sonuçta Lara Dutta ona çok ilham verdi. Çok saygı duyduğum bir karakter olan Lara Dutta'nın manyetik enerjisinden derinden ilham alıyorum.  Onun bilgeliği ve güçlü bir benlik duygusu, benimsemek istediğim özelliklerdir.  Ülkemizi tasviriniz bende taç için çabalama ve onu eve getirme tutkusunu ateşledi. dedi Trisha.  (instagram)

Sonuçta Lara Dutta ona çok ilham verdi. “Çok saygı duyduğum bir karakter olan Lara Dutta’nın manyetik enerjisinden derinden ilham alıyorum. Onun bilgeliği ve kendine olan güçlü güveni benimsemek istediğim özelliklerdir. Ülkemizi tasviriniz, taç için çabalama ve onu eve getirme tutkumu ateşledi” dedi Trisha. (Instagram)

PAYLAŞMAK