Radhika Merchant, haldi görünümü için Shakuntala'yı 'phool dupatta' ile taklit ediyor; Sonam Kapoor şöyle diyor: “Basitlik her zaman kazanır” | Moda

ilayda

Member
Radhika Merchant, Pazartesi günü Haldi töreninde tepeden tırnağa sarı elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Akşamki görünümüne ait fotoğraflar stilist Rhea Kapoor tarafından paylaşıldı. (Ayrıca okuyun: Anjali Merchant, kız kardeşleri Radhika Merchant ve Anant Ambani'nin haldi'sinde renkli bir lehengayla parlıyor. Resimler)


Radhika Merchant, Shakuntala'yı parlak ve güzel bir haldi görünümüyle kanalize ediyor.

Radhika, Anamika Khanna sharara'ya benzeyen bir şeyin üzerine 'phool dupatta' giymişti. Ayrıca çiçeklerden yapılmış takılar takıyordu. Kareena Kapoor görünümü “en iyisi” olarak nitelendirdi. Sonam Kapoor, “Sadelik her zaman kazanır” yorumunu yaptı. Resimlerine buradan göz atın:

Haldi töreni


Ambani ailesi, Pazartesi akşamı Antilia, Mumbai'deki evlerinde oğulları Anant Ambani ve Radhika Merchant için bir haldi töreni düzenledi. Salman Khan, Ranveer Singh, Manushi Chillar, Janhvi Kapoor, Ananya Panday, Sara Ali Khan ve diğerleri hazır bulundu.

Bu ünlüler şenliklere en iyi moda oyunlarını getirdiler. Sara, Ananya ve Janhvi çarpıcı görünümleriyle herkesi şaşırttı.

Kim ne giydi?


Sara Ali Khan, haldi töreni için rengarenk bir lehenga seti seçti. Görünümünü omzuna attığı uyumlu bir dupatta ile tamamladı. Sara kıyafeti işlemeli potli çanta, gerdanlık kolye, kadhalar ve yüzüklerle süsledi. Fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Ananya Panday ise büyük etkinlik için pembe Anarkali kostümünü tercih etti. Çarpıcı kıyafetini süslenmiş juttiler, altın bilezikler, gösterişli yüzükler, maang tika ve jhumkalarla eşleştirdi. Ananya, Orry, Shanaya Kapoor ve Khushi Kapoor ile birlikte poz verdiği törenden kısa görüntüler paylaştı.

Janhvi, Haldi kutlaması için geleneksel sarı bir sari giydi. Parlak sarı kurta ve siyah pijama giyen Salman Khan da yakında evlenecek çifte dualarını iletmek için şık bir şekilde geldi. Onun varlığı, aralarında Ranveer Singh, Ananya Panday ve Sara Ali Khan'ın da bulunduğu yıldızlarla dolu konuk listesine eklendi.

Daha önce Anant ve Radhika Grah Shanti Puja törenine katılmışlardı.

Şarkıcı Nikita Waghela, Grah Shanti ve Mandap Muhurat Puja'nın neşeli anları da dahil olmak üzere etkinlikten kısa kesitler paylaşmak için Instagram'da paylaşım yaptı.

Radhika, enfes mücevherlerle süslenmiş krem ve altın sarısı sari ile çarpıcı görünüyordu, Anant ise altın bir ceketle kırmızı kurta giyiyordu.