Emily Paris'teki yıldızı Lily Collins saçını çok kısa kesti; şık yeni stilinin fotoğraflarına göz atın | Moda trendleri

ilayda

Member
Aktris Lily Collins'in yeni saç modeli modaya uygun bob kesimini ön plana çıkardı. Uzun ve katmanlı saç stilini, ilk kez Pazartesi günü Los Angeles'taki TCL Çin Tiyatrosu'nda MaXXXine'in dünya prömiyerinde giydiği daha koyu renkte kısa bir saç modeliyle değiştirdi. Ayrıca şunu okuyun: Emily in Paris'in yıldızı Lily Collins dantelli Ralph Lauren elbisesiyle evlendi

Lily Collins, 24 Haziran'da MaXXXine'in dünya prömiyerinde dramatik yeni bir bob sergiledi. (AFP)
Lilly Collins'in yeni küt bobunun resimlerini görün

İnternet Lily Collins'in bob kesimine takıntılı ve sen de öyle olacaksın. Oyuncunun seksi mavi ceketi ve uyumlu Schiaparelli eteğiyle çekilmiş fotoğrafları tüm sosyal medyada dolaşıyor. Şık bob ve kırmızı halı görünümünü pembe ruj, hafif allık ve altın küpelerle vurguladı.

Dünya Kupası finallerine yalnızca kriketle tanık olmaya hazır olun. Her zaman ve her yerde. Şimdi keşfedin!

Lily Collins, Los Angeles, Kaliforniya'daki TCL Çin Tiyatrosu'ndaki MaXXXine galasına katıldı.  (REUTERS)

Lily Collins, Los Angeles, Kaliforniya'daki TCL Çin Tiyatrosu'ndaki MaXXXine galasına katıldı. (REUTERS)
Lily Collins, MaXXXine'in dünya prömiyerine katıldı.  (AFP)

Lily Collins, MaXXXine'in dünya prömiyerine katıldı. (AFP)
“Bu kesim ve bu renk daha güçlü ama yine de daha hafif görünüyor”

Lilly, yeni saç modeli üzerinde ünlü kuaför Gregory Russell ile çalıştı. Oyuncu, çene hattına uygun kesilen ve yüz hatlarını daha da öne çıkaran saç modeli hakkında Vogue'a detaylı konuştu.

“Dürüst olmak gerekirse, sadece bazı şeyleri değiştirmek ve kendimi şaşırtmak istedim… Bu mutlaka bir rol için değil… Saç stilimi değiştirmek her zaman kişiliğimin farklı yönlerini ortaya çıkarır ve bunu denemeyi seviyorum… bu kesim ve renk işe yarıyor” daha cesur ve yine de bir şekilde daha hafif. Ve tamamen ben, özellikle şimdi,” dedi Vogue'a.

“Lily'yi bir süredir görmüyordum ve sandalyeye otururken şöyle dedi: 'Bundan sonra ne yapacağız?' Bir süredir uzun saçlarımız vardı ve katmanlı kesimler, kâküller, yüz çerçevelemeleri yaptık… çok şey yaptık… bunun şık bir değişiklik olacağını düşündük” dedi uzun süredir kuaförlük yapan Gregory.

Bir sonraki filminiz

MaXXXine Temmuz 2024'te sinemalarda olacak. X ve Pearl'den sonra Ti West, bu kırbaçla 1985 yılında Mia Goth'un yükselen yıldızı Maxine'i Los Angeles'a getirerek üçlemesini tamamlıyor. Filmde Maxine Minx rolünü yeniden canlandıran Mia'nın yanı sıra Lily, Elizabeth Debicki, Moses Sumney, Michelle Monaghan, Bobby Cannavale, Halsey, Giancarlo Esposito ve Kevin Bacon rol alıyor.

Haberler / yaşam tarzı / Moda / Emily Paris'teki yıldızı Lily Collins saçını çok kısa kesti; onun yeni şık stilinin fotoğraflarına göz atın