Alia Bhatt'tan AP Dhillion'a: Anant Ambani ve Radhika Merchant'ın düğününde Pakistanlı tasarımcıları giyen ünlüler

ilayda

Member
Ambani'nin düğünü resmi olarak bitmiş olsa da (belki de bitmemiş!), konu onun kıyafetlerine gelince hâlâ keşfedilecek çok şey var. Manish Malhotra, Sabyasachi ve Abu Jani Sandeep Khosla gibi Hintli tasarımcıların aile ve ünlü konuklar üzerindeki çarpıcı çalışmalarını görmüş olsak da, bugün odak noktamızı Pakistanlı ve BAE merkezli tasarımcıların eşit derecede çarpıcı yaratımlarına çeviriyoruz. spot ışığı.

Anant Ambani ve Radhika Merchant'ın düğününde Pakistanlı tasarımcıların kıyafetlerini giyen ünlüler
Faraz Manan

Sevgiyle 'Pakistan'ın Hindistan'ın Manish Malhotra'sına cevabı' olarak bilinen Faraz Manan, Ambani-Merchant düğün resepsiyonundaki en iyi konuk görünümlerinden bazılarının arkasındaki beyindir. Manan, Alia Bhatt, Ranbir Kapoor, Shloka Ambani ve AP Dhillion gibi ünlülerin topluluklarında sergilenen benzersiz estetiğiyle BAE merkezli bir tasarımcı.

“Alia en sevdiğim aktrislerden biri, Ranbir ise en sevdiğim aktörlerden biri. Aileye, Neetu Singh'e ve diğer herkese çok yakınım. Ranbir’in tarzını gerçekten seviyorum. Bir süredir benim kıyafetlerimi giyiyorlar” dedi Pakistanlı tasarımcı Hello! Arabistan.

Faraz'ın imza stili, altın dokunuşlu siyah üzerine siyah

Faraz'ın imza stili, altın dokunuşlu siyah üzerine siyahtır

“Shloka için sanatsal dekordan ilham alan pembe bir dokunuş kullandım. Mükemmel bir şekilde çalışan bir füzyon görünümü ve insanlar sangeet'i gerçekten takdir etti ve öne çıktı” dedi.

Shloka Ambani'nin sangeet için tamamen siyah kıyafeti

Shloka Ambani'nin sangeet için tamamen siyah kıyafeti

Faraz aynı zamanda bazı Baraat günü görünümlerinin de yaratıcısıdır; Akash Ambani, AP Dhillon ve Hardik Pandya, Faraz Manan Couture'ü kendi imzası olan altın ve pudra pembesi renklerinden oluşan başka bir setten oluşan takımlarla giydiler.

AP Dhillon, Akash Ambani ve Hardik Pandya günün baraatı için Faraz Manan'da

AP Dhillon, Akash Ambani ve Hardik Pandya günün baraatı için Faraz Manan'da

Kiara Advani'nin sariden ilham alan bir örtüyle tamamlanan pembe korse elbisesinin, gümüş zardozili imzalı işlemelerinin, Swarovski kristallerinin ve inci süslemelerinin ardındaki deha, onun kıyafetini gerçekten de düğün toplulukları tarihine geçecek bir kıyafet haline getirdi.

İkbal Hüseyin

Sara Ali Khan gibi ünlülerin üzerinde dikkat çeken bir diğer Pakistanlı tasarımcı ise İkbal Hüseyin'di. Sara, Shubh Vivah töreni için zeytin rengi anarkali ve Shubh Aashirwad töreni için altın lehenga olmak üzere iki kıyafetini giydi. Yıldızın iki farklı etkinlikte kıyafetlerini giymesine rağmen tasarımcının ismini vermeyi reddetmesi netizenlerin gözünden kaçmadı.

İkbal Hüseyin'deki Sara Ali Khan

İkbal Hüseyin'deki Sara Ali Khan

Ambani düğünündeki kıyafetleri geniş çapta tanınıp ilgi odağı olmasına rağmen, Hussain markasını Pakistanlı kadınlar etrafında oluşturmaya odaklanmaya devam ediyor. “Bu bir ilerleme işareti; Bu sanatçılar ve stilistler uluslararası alanda çalışıyorlar ve bana ulaştıkları için çok mutluyum. Ama silaha atlamıyorum. Ana odak noktam markamın varlığını vurgulamak ve [make] “Pakistan'da müşteri tabanım güçlendi. Bu, Pakistanlı zanaatkarlar tarafından Pakistanlı kadınlar için,” dedi Khaleej Times'a verdiği röportajda.

Mohsin Naveed Ranjha

Son olarak Pakistanlı tasarımcı Mohsin Naveed Ranjha'nın kreasyonları Jay Shetty'nin eşi Radhi Devlukia'da görüldü. Radhi, kolsuz yular bluz ve altın işlemeli, püsküllü ve pullu, uyumlu yeşil dupatta ile kombinlenen zarif bir yeşil lehenga seçti.

Mohsin Naveed Ranjha lehenga'da Radhi Devlukia

Mohsin Naveed Ranjha lehenga'da Radhi Devlukia

Ambani ve Merchant'ın düğünü Hint modasının ihtişamını vurgularken, aynı zamanda Pakistanlı tasarımcıların dikkate değer yeteneklerini de sergiledi; sizi görüyoruz!